POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ!

 

Firma Ulma Trucks powstała z pasji do samochodów ciężarowych. Ich gabaryty, możliwości i niebywałe piękno od samego początku fascynowały nas i motywowały do pracy każdego dnia.

Z pasji do piękna pojazdów ciężarowych

 

Pojazdy ciężarowe są niezwykle majestatycznymi i potężnymi maszynami, które potrafią udźwignąć na swoich barkach ogromne ciężary i wielkogabarytowe towary. Ich przeznaczenie to głównie transport oraz budownictwo, jednak istnieją osoby, które właśnie w ciągnikach siodłowych odnalazły piękno i styl oraz nieposkromioną pasję obcowania z tymi niezwykłymi maszynami. Taką pasję dzielimy właśnie my! Ulma Trucks – firma założona z pasji i pragnienia pomocy osobom, dla których te pojazdy są również wyjątkowe i niezwykłe.

Wielka przygoda i pasja do ciężkich pojazdów ciężarowych, które zapoczątkowały istnienie firmy Ulma Trucks, zaczęła się w 2003 roku.  Właśnie wtedy powstała niesamowita więź z tymi maszynami. Od samego początku zamiłowanie do „ciężarówek” prowadziła nas przez życie, gdy u boku swojego męża pędziłam w roli pasażera poprzez Europę, zafascynowana pięknem i potęgą samochodów ciężarowych, które pod maską dzierżyły jedne z najpotężniejszych silników Diesla w tej kategorii.

Droga od pasji do przedsiębiorczości!

 

To nie była wyłącznie dzielona pasja współmałżonków, ale wielkie pragnienie podróżowania, zdobywania kolejnych kilometrów oraz poznawania tych potężnych maszyn. Decyzja o założeniu profesjonalnej firmy – serwisu pojazdów ciężarowych Ulma Trucks, to przede wszystkim wynik wieloletniego doświadczenia, tysięcy przejechanych kilometrów i zwiedzonych dziesiątek krajów w Europie i na całym świecie np. w Afryce. Podczas tych podróży odczuliśmy nie tylko komfort jazdy i moc drzemiącą pod maską każdego z tych pojazdów, ale również zdobyliśmy wiedzę na temat ich budowy oraz w jaki sposób radzić sobie w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających warunkach. Poznaliśmy tajniki serwisowania, wymiany i naprawy aut ciężarowych, aby móc nieść pomoc wszystkim firmom oraz kierowcom, których pojazd z jakiejś przyczyny uległ awarii.

W roku 2018 rozpoczęliśmy więc działalność, na której czele stanęła Pani Urszula Stoduś, podczas gdy Pan Marcin każdego dnia pracując pod skrzydłami Ulma Trucks, tworzy jej historię odpowiadając na każde zgłoszenie oraz budując więź z klientami. Możemy śmiało powiedzieć, że jesteśmy firmą godną zaufania i polecenia. Oczywiście nikt nie musi wierzyć nam na słowo. Po pierwszej wizycie, diagnozie i naprawie będziemy dobrymi partnerami biznesowymi, których warto zarekomendować.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pierwszy ciągnik siodłowy w karierze!

Pasja do pojazdów ciężarowych rozpoczęła się właśnie od tego czerwonego ciągnika.
Dlatego właśnie czerwień stała się symbolem rozpoznawczym naszej firmy.

Teraz już znasz naszą firmę!

Poznałeś nas i wiesz, że pracujemy z pasją i pragnieniem niesienia pomocy wszystkim, którzy potrzebują naszej pomocy. Nikogo nie zostawimy na drodze!

Call Now Button